DFE201612PD-2R2M=P2
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18072-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18072-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18072-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE201612PD-2R2M=P2
תיאור
FIXED IND 2.2UH 1.2A 172 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.2 A ‎172mOhm מקס' 0806 (2016 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DFE201612PD-2R2M=P2 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎172mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0806 (2016 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
806
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1.7A