DFE2HCAH1R0MJ0L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18389-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18389-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18389-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE2HCAH1R0MJ0L
תיאור
FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 3 A ‎50mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DFE2HCAH1R0MJ0L דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎50mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1008
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
3.4A