DFE2HCAH1R5MJ0L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18390-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18390-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18390-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE2HCAH1R5MJ0L
תיאור
FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.3 A ‎74mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
מודלים EDA/CAD
DFE2HCAH1R5MJ0L דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎74mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
2.9A