DFE2HCAH2R2MJ0L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18391-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18391-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18391-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE2HCAH2R2MJ0L
תיאור
FIXED IND 2.2UH 1.9A 101 MOHM
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.9 A ‎101mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)
מודלים EDA/CAD
DFE2HCAH2R2MJ0L דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎101mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
2.5A