DFE2MCAH1R5MJ0L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18396-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18396-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18396-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE2MCAH1R5MJ0L
תיאור
FIXED IND 1.5UH 1.8A 109 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.8 A ‎109mOhm מקס' 0806 (2016 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DFE2MCAH1R5MJ0L דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎109mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0806 (2016 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
806
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2.1A