DFE322512F-100M=P2
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DFE322512F-100M=P2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DFE322512F-100M=P2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DFE322512F-100M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE322512F-100M=P2
תיאור
FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.1 A ‎324mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DFE322512F-100M=P2 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎324mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
חומר - ליבה
מארז ההתקן של הספק
1210
השראות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
דירוג זרם (אמפר)
מספר מוצר בסיס
(Isat) זרם - רוויה
1.7A