DFE322512F-6R8M=P2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 6.8UH 1.2A 220 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 6.8 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.2 A 220mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DFE322512F-6R8M=P2 דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 220mOhm מקס' |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | מארז / תיבה 1210 (3225 מטרי) |
חומר - ליבה | מארז ההתקן של הספק 1210 |
השראות | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.098 אינץ' (3.20 מ"מ x 2.50 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.047 אינץ' (1.20 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | מספר מוצר בסיס |
(Isat) זרם - רוויה 2A |