DFE322512F-6R8M=P2
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DFE322512F-6R8M=P2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DFE322512F-6R8M=P2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DFE322512F-6R8M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE322512F-6R8M=P2
תיאור
FIXED IND 6.8UH 1.2A 220 MOHM
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.2 A ‎220mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
מודלים EDA/CAD
DFE322512F-6R8M=P2 דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎220mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
דירוג זרם (אמפר)
מספר מוצר בסיס
(Isat) זרם - רוויה
2A