DFE322520F-1R0M=P2
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DFE322520F-1R0M=P2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DFE322520F-1R0M=P2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DFE322520F-1R0M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE322520F-1R0M=P2
תיאור
FIXED IND 1UH 5.4A 19 MOHM SMD
תיאור מפורט
1 µH מסוכך חוט מלופף משרן 5.4 A ‎19mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
6.7A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎19mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
חוט מלופף
טולרנס
±20%