DFE322520F-1R5M=P2
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DFE322520F-1R5M=P2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DFE322520F-1R5M=P2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DFE322520F-1R5M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE322520F-1R5M=P2
תיאור
FIXED IND 1.5UH 4A 29 MOHM SMD
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך חוט מלופף משרן 4 A ‎29mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
5.2A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎29mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
חוט מלופף
טולרנס
±20%