DFE322520FD-1R0M=P2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1UH 4.1A 22 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 4.1 A 22mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DFE322520FD-1R0M=P2 דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 22mOhm מקס' |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 1210 (3225 מטרי) |
השראות | מארז ההתקן של הספק 1210 |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.098 אינץ' (3.20 מ"מ x 2.50 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 7.5A | מספר מוצר בסיס |