DFE322520FD-4R7M=P2
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18407-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18407-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18407-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE322520FD-4R7M=P2
תיאור
FIXED IND 4.7UH 2A 98 MOHM SMD
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2 A ‎98mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
מודלים EDA/CAD
DFE322520FD-4R7M=P2 דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎98mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
3.4A