DFE32CAH1R5MR0L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1.5UH 3.5A 30 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.5 µH מסוכך חוט מלופף משרן 3.5 A 30mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DFE32CAH1R5MR0L דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 30mOhm מקס' |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
סוג חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 1210 (3225 מטרי) |
השראות | מארז ההתקן של הספק 1210 |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.098 אינץ' (3.20 מ"מ x 2.50 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 4.8A |