DFE32CAH1R5MR0L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DFE32CAH1R5MR0LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DFE32CAH1R5MR0LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DFE32CAH1R5MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE32CAH1R5MR0L
תיאור
FIXED IND 1.5UH 3.5A 30 MOHM SMD
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך חוט מלופף משרן 3.5 A ‎30mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
מודלים EDA/CAD
DFE32CAH1R5MR0L דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎30mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
חוט מלופף
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
4.8A