DFE32CAH2R2MR0L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DFE32CAH2R2MR0LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DFE32CAH2R2MR0LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DFE32CAH2R2MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE32CAH2R2MR0L
תיאור
FIXED IND 2.2UH 2.9A 43 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך חוט מלופף משרן 2.9 A ‎43mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DFE32CAH2R2MR0L דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎43mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1210
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
4A