DFE32CAH4R7MR0L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DFE32CAH4R7MR0LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DFE32CAH4R7MR0LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DFE32CAH4R7MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFE32CAH4R7MR0L
תיאור
FIXED IND 4.7UH 1.9A 101 MOHM
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך חוט מלופף משרן 1.9 A ‎101mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
מודלים EDA/CAD
DFE32CAH4R7MR0L דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎101mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
חוט מלופף
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
2.9A