DLM0NSN500HY2D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLM0NSN500HY2DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLM0NSN500HY2DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLM0NSN500HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLM0NSN500HY2D
תיאור
CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 50 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3.375Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLM0NSN500HY2D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
100mA
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
3.375Ohm
סדרה
מתח נקוב - DC
5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.033‏ אינץ' x‏ רוחב 0.026‏ אינץ' (0.85 מ"מ x‏ 0.65‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
50 Ohms @ 100 MHz