DLM11SN900HZ2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18111-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18111-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18111-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLM11SN900HZ2L
תיאור
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1.38Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLM11SN900HZ2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1.38Ohm
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
הרשאה
עכבה @ תדר
90 Ohms @ 100 MHz
דירוג זרם (מקס')
100mA