DLP0NSN670HL2L פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Murata Electronics
קיים במלאי: 194,168
גיליון נתונים
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 67 Ohms @ 100 MHz 110mA DCR 3Ohm
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DLP0NSN670HL2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5150-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLP0NSN670HL2L
תיאור
CMC 110MA 2LN 67 OHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLP0NSN670HL2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
3Ohm
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
אורך 0.033‏ אינץ' x‏ רוחב 0.026‏ אינץ' (0.85 מ"מ x‏ 0.65‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
עכבה @ תדר
67 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
110mA