DLP11SN281HL2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5148-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5148-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLP11SN281HL2L
תיאור
CMC 90MA 2LN 280 OHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 280 Ohms @ 100 MHz 90mA DCR 5.25Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLP11SN281HL2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
5.25Ohm
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
אורך 0.049‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.25 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.036‏ אינץ' (0.92‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
0504 (1210 מטרי)‏, 4 מוליכים
עכבה @ תדר
280 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
90mA