DLP2ADN161HL4L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5156-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLP2ADN161HL4L
תיאור
CMC 100MA 4LN 160 OHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 160 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3.13Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLP2ADN161HL4L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
3.13Ohm
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.036‏ אינץ' (0.92‏ מ"מ)
מספר הקווים
4
מארז‏ / תיבה
0804 (2010 מטרי), 8 מוליכים
עכבה @ תדר
160 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
100mA