DLP2ADN241HL4L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5158-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLP2ADN241HL4L
תיאור
CMC 80MA 4LN 240 OHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 240 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 4.75Ohm
מודלים EDA/CAD
DLP2ADN241HL4L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4.75Ohm
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
עכבה @ תדר
240 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
80mA