DLP2ADN900HL4L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5154-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLP2ADN900HL4L
תיאור
CMC 130MA 4LN 90 OHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 90 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 2.13Ohm
מודלים EDA/CAD
DLP2ADN900HL4L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
2.13Ohm
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
עכבה @ תדר
90 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
130mA