DLW21HN670HQ2L זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Würth Elektronik
קיים במלאי: 15,007
גיליון נתונים
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 67 Ohms @ 100 MHz 240mA DCR ‎490mOhm‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DLW21HN670HQ2L
מק"ט מוצר של DigiKey
DLW21HN670HQ2L-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW21HN670HQ2L
תיאור
CMC 240MA 2LN 67 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLW21HN670HQ2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎490mOhm‎
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
20V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
עכבה @ תדר
67 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
240mA