DLW21SH670HQ2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLW21SH670HQ2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLW21SH670HQ2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLW21SH670HQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW21SH670HQ2L
תיאור
CMC 320MA 2LN 67OHM SMD AEC-Q200
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 67 Ohms @ 100 MHz 320mA DCR ‎312mOhm‎
מודלים EDA/CAD
DLW21SH670HQ2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎312mOhm‎
מתח נקוב - DC
20V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
גובה (מקס')
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
67 Ohms @ 100 MHz
דירוג זרם (מקס')
320mA