DLW31SN601SQ2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1068-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1068-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1068-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW31SN601SQ2L
תיאור
CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 600 Ohms @ 100 MHz 260mA DCR 800mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLW31SN601SQ2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
800mOhm
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
260mA