DLW43MH201XK2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLW43MH201XK2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLW43MH201XK2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLW43MH201XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW43MH201XK2L
תיאור
CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 110mA DCR 4.5Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLW43MH201XK2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4.5Ohm
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
20V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.114‏ אינץ' (2.90‏ מ"מ)
השראות בתדר
200 µH @ 100 kHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
110mA