DLW43MH201XK2L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 200 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 110mA DCR 4.5Ohm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DLW43MH201XK2L דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 4.5Ohm |
יצרן Murata Electronics | מתח נקוב - DC 20V |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קו אות | גודל / מידה אורך 0.177 אינץ' x רוחב 0.126 אינץ' (4.50 מ"מ x 3.20 מ"מ) |
מספר הקווים 2 | גובה (מקס') 0.114 אינץ' (2.90 מ"מ) |
השראות בתדר 200 µH @ 100 kHz | מארז / תיבה אופקי, 4 פדים למעגל מודפס |
דירוג זרם (מקס') 110mA | מספר מוצר בסיס |