DLW43SH110XK2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLW43SH110XK2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLW43SH110XK2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLW43SH110XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW43SH110XK2L
תיאור
CMC 11UH 360MA 2LN SURFACE MOUNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 360mA DCR 500mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLW43SH110XK2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
500mOhm
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.110‏ אינץ' (2.80‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
השראות בתדר
11 µH @ 100 kHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
360mA