DLW43SH220XK2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLW43SH220XK2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLW43SH220XK2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLW43SH220XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW43SH220XK2L
תיאור
CMC 22UH 310MA 2LN SMD AEC-Q200
תיאור מפורט
22 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 310mA DCR 600mOhm
מודלים EDA/CAD
DLW43SH220XK2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
600mOhm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
השראות בתדר
22 µH @ 100 kHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
310mA