DLW44SM101SK2L אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Signal Transformer
קיים במלאי: 9,651
גיליון נתונים
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 100 Ohms @ 100 MHz 3.1A DCR ‎22.4mOhm‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DLW44SN
DLW44SM101SK2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLW44SM101SK2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLW44SM101SK2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLW44SM101SK2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW44SM101SK2L
תיאור
CMC 3.1A 2LN 100 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLW44SM101SK2L דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎22.4mOhm‎
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
60V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
עכבה @ תדר
100 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
3.1A