DLW5BTH501TQ2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLW5BTH501TQ2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLW5BTH501TQ2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLW5BTH501TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW5BTH501TQ2L
תיאור
CMC 2.5A 2LN 500OHM SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 500 Ohms @ 100 MHz 2.5A DCR ‎27mOhm‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLW5BTH501TQ2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎27mOhm‎
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
500 Ohms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
2.5A