GCG1555C1H100FA01D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GCG1555C1H100FA01DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GCG1555C1H100FA01D
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GCG1555C1H100FA01D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ניתן להרכבה באפוקסי
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±1%