GCJ31CL81C475KA01L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16469-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16469-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-16469-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GCJ31CL81C475KA01L
תיאור
CAP CER 4.7UF 16V X8L 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X8L‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GCJ31CL81C475KA01L דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±10%