GCJ32ER71H475KA12K
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GCJ32ER71H475KA12KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-GCJ32ER71H475KA12KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-GCJ32ER71H475KA12KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GCJ32ER71H475KA12K
תיאור
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GCJ32ER71H475KA12K דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
טולרנס
±10%