GCM155R72A472KA37D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-4765-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-4765-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-4765-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GCM155R72A472KA37D
תיאור
CAP CER 4700PF 100V X7R 0402
תיאור מפורט
4700 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GCM155R72A472KA37D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±10%