GCM155R72A472KA37D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 4700PF 100V X7R 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4700 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה X7R 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GCM155R72A472KA37D דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |