GJM1555C1H8R2WB01D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-11241-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-11241-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-11241-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GJM1555C1H8R2WB01D
תיאור
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402
תיאור מפורט
8.2 pF ±0.05pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GJM1555C1H8R2WB01D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±0.05pF