GJM1555C1H8R2WB01D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 8.2 pF ±0.05pF 50V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GJM1555C1H8R2WB01D דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±0.05pF | עובי (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |