GQM22M5C2H270JB01L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5514-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5514-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5514-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GQM22M5C2H270JB01L
תיאור
CAP CER 27PF 500V C0G/NP0 1111
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 pF ±5% 500V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1111 (2828 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GQM22M5C2H270JB01L דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1111 (2828 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.110‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (2.80 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
טולרנס
±5%