GRM022C71A103KE01L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GRM022C71A103KE01LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-GRM022C71A103KE01LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM022C71A103KE01L
תיאור
CAP CER 10000PF 10V X7S 01005
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 10V קבלי קרמיקה ‎X7S‎ 01005 (0402 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GRM022C71A103KE01L דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
01005 (0402 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.016‏ אינץ' x‏ רוחב 0.008‏ אינץ' (0.40 מ"מ x‏ 0.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%