GRM0335C1E101GA01D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-17802-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-17802-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-17802-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM0335C1E101GA01D
תיאור
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±2% 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0201 (0603 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GRM0335C1E101GA01D דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
טולרנס
±2%