GRM033R60G225ME44D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-13221-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-13221-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-13221-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM033R60G225ME44D
תיאור
CAP CER 2.2UF 4V X5R 0201
תיאור מפורט
2.2 µF ±20% 4V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM033R60G225ME44D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±20%