GRM033R60J474ME90D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10410-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10410-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10410-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM033R60J474ME90D
תיאור
CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0201
תיאור מפורט
0.47 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM033R60J474ME90D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±20%