GRM033R61C123ME84D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10413-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10413-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10413-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM033R61C123ME84D
תיאור
CAP CER 0.012UF 16V X5R 0201
תיאור מפורט
0.012 µF ±20% 16V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM033R61C123ME84D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±20%