GRM035R60J475ME15J
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GRM035R60J475ME15JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-GRM035R60J475ME15JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-GRM035R60J475ME15JDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM035R60J475ME15J
תיאור
CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0201
תיאור מפורט
4.7 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM035R60J475ME15J דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±20%