GRM1555C1H4R7CA01D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-5874-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-5874-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-5874-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM1555C1H4R7CA01D
תיאור
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 pF ±0.25pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM1555C1H4R7CA01D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±0.25pF