GRM1555C2A4R7CA01D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 pF ±0.25pF 100V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GRM1555C2A4R7CA01D דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±0.25pF | עובי (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |