GRM1555C2A4R7CA01D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-7290-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-7290-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-7290-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM1555C2A4R7CA01D
תיאור
CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 0402
תיאור מפורט
4.7 pF ±0.25pF 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM1555C2A4R7CA01D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±0.25pF