GRM155C81A225KE44D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 2.2UF 10V X6S 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 µF ±10% 10V קבלי קרמיקה X6S 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GRM155C81A225KE44D דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |